Co je to nedělní besídka?

Nedělní besidka našeho Frýdecko-Místeckého SCEAV je pravidelně se scházející skupinka dětí od těch nejmenších až po starší děti. Cílem nedělní besídky je navázání přátelství a zároveň dětem ukazovat na Boha.

Nedělní besídku mají na starost Pavla Halamová a Lucie Tomanová. Spolu s týmem ochotných lidí je připraven program na každou neděli po čas Bohoslužeb.

Co děláme na nedělní besídce?

Většinou začínáme společnou písní společně s rodiči na Bohoslužbách. Poté se odebereme do besídkové místnosti, kde pro nás mají nachystaný program tety a strejdové. V úvodu je zpravidla modlitební chvilka, poté následují písničky, příběh z Bible a tvoření nebo hry a soutěže. Za příznivého počasí radi trávíme čas venku na farní zahradě, kde je obvykle nejoblíbenější atrakcí trampolína. Během roku sbíráme body za docházku a na konci roku máme vždy vyhodnocení s odměnami.

Jaké akce podnikáme?

Máme moc rádi různé akce, kde zažijeme spoustu legrace. Během roku jezdíme do zoo, na bazén nebo na výlety. Měli jsme už i Indiánský tábor nebo prespávačku na faře. Pravidelně každý rok pořádáme akce, kde může přijít úplně každý. Na podzim je to Broučkiáda a v prosinci Mikuláš.

Chtěl by ses k nám přijít podívat?

Nikdy jsi o Pánu Ježíši neslyšel? Vůbec nevadí! Budeme moc rádi, když mezi nás příjdeš, i kdyby to bylo jen jednou. Chceš-li přijít, tak buď kontaktuj naše vedoucí nebo rovnou přijď na faru v době nedělních Bohoslužeb. Budeme se na Tebe moc těšit.